Tutvustus

Tutvustus

Mustamäe südames paariminutilise autosõidu kaugusel Kristiinest ja Haaberstist aadressil Laki 6 valmis detsembris 2018 uus ärihoone, milles on 3500m2  kaasaegseid multifunktsionaalseid äripindu. Ehitajaks oli  OÜ Fund Ehitus, keda täname meeldiva koostöö eest. Hoone on üürilepingutega täielikult kaetud.

Hoone suureks plussiks on asukoht paljude magistraalide läheduses, samuti hoone uudne arhitektuur ja sisekujundus ning hea üürihinna-kvaliteedi suhe. MT Varahalduse OÜ on uue ärihoone planeerija, arendaja, omanik ning edaspidi ka haldaja, mis on uuele üürnikule turvalisim lahendus.

MT Varahalduse OÜ on kogemustega kinnisvara arendus- ja haldusettevõte, tegutseme alates 1998. aastast. Omame, haldame ja anname üürile ca 30’000 m2 büroo-, lao- ja tootmispindu erinevates piirkondades Tallinnas ja Rae vallas. Valdavalt oleme spetsialiseerunud lao- ja tootmispindadele ning poole portfellist hõlmavad büroopinnad. Ettevõttes töötavad inimesed, kes kõik omavad oma tegevusvaldkonnas vähemalt 15 aastast töökogemust. Meie varasemate töödega saate tutvuda SIIN.